Wysokie standardy na nowej Izbie Przyjęć

Na początku grudnia Izba Przyjęć przy Szpitalu powiatowym w Chmielniku zaczęła funkcjonować w nowych pomieszczeniach.

Do dyspozycji pacjentów oddano pokój badań i dwa gabinety zabiegowe, a także izolatkę, łazienkę i pomieszczenie depozytu.

W centralnym punkcie usytuowano rejestrację, będącą również punktem informacyjnym. Załatwienie czynności administracyjnych skraca czas oczekiwania pacjenta na badania lekarskie.

Przy poczekalni znajduje się także oddane do dyspozycji pacjentów kiosk spożywczy oraz dwie toalety w tym toaletę dla osób niepełnosprawnych.

Nowa Izba Przyjęć powstała w ramach projektu „Modernizacja i Rozbudowa Szpitala Powiatowego w Chmielniku” zrealizowanego w ramach ROP ze środków UE i Starostwa Powiatowego w Kielcach.